Catering Świąteczny: Gdynia

Catering świąteczny Gdynia Święta nieodłącznie kojarzą się nam z jedzeniem – barszczem, pierogami, domowym pasztetem. Niestety z roku na rok coraz mniej czasu możemy poświęcić na samodzielne przygotowanie domowych potraw. Nie oznacza to jednak, że musimy zrezygnować ze smaków i aromatów, które są dla nas w tym czasie szczególnie ważne, bo przywodzą na myśl beztroski czas dzieciństwa.

GARMAŻONY to polski producent wysokiej jakości wyrobów garmażeryjnych. Naszą misją jest dostarczanie domowych dań do szybkiego przygotowania i potraw do bezpośredniego spożycia. Większość naszych dań przygotowujemy na indywidualne zamówienie, co stanowi gwarancję ich świeżości. Oferujemy również dania jednogarnkowe w słoikach, które konserwujemy wykorzystując do tego tradycyjne metody. Dzięki temu oferowane wyroby mogą być długo przechowywane mimo tego, że nie dodaliśmy do nich sztucznych konserwantów.

Nasz catering świąteczny składa się z charakterystycznych świątecznych potraw kuchni polskiej, które polecamy na:

  • wigilię firmową,
  • święta z rodziną,
  • imprezę sylwestrową.

Obok klasycznych receptur polecamy również wyroby garmażeryjne vege. Do ich przygotowania wykorzystujemy wyłącznie składniki pochodzenia roślinnego. Ciekawą propozycją na świąteczny stół z pewnością będą paszteciki wege, które doskonale komponują się z domowym barszczem.

Catering na święta w gdyni

Catering świąteczny z dostawą oferujemy na terenie wybranych ośrodków miejskich. Gdynia jest jednym z nich. Dostawy realizujemy we współpracy z profesjonalną firmą kurierską, która posiada wiedzę i zaplecze sprzętowe umożliwiające sprawny i bezpieczny transport wyrobów spożywczych.

Świąteczny catering w gdyni dla każdego!

Nasz catering świąteczny to doskonały wybór dla firm i osób prywatnych. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą i składania zamówień. Okres przedświąteczny stawia przed nami liczne wyzwania, co może skutkować wydłużeniem czasu oczekiwania na realizację zamówień. Aby uniknąć ewentualnych opóźnień zachęcamy do składania zamówień z wyprzedzeniem.

Sprawdź co wyróżnia nasze produkty

Doświadczenie

Wiele lat tradycji i doświadczeń pozwala nam na przygotowanie wyśmienitych potraw

Zakład produkcyjny

Dysponujemy własnym zakładem produkcyjnym położonym w Garwolinie

Naturalne składniki

Wszystkie potrawy przygotowywane są z wyselekcjonowanych składników

K

Klienci
GARMAŻONY

nasze produkty można znaleźć na półkach licznych mniejszych i większych sklepów oraz sieci handlowych.

GARMAŻONY

masz pytania?