Catering Świąteczny: Kraków

Catering świąteczny Kraków Tradycyjne polskie Święta to przede wszystkim świąteczne potrawy. Myśląc o Świętach myślimy o pierogach, barszczu, pasztecie i pasztecikach, daniach z ryby i wielu innych. Niestety ich przygotowanie bywa czasochłonne, a tego czasu z roku na rok zdaje się być coraz mniej. Na szczęście alternatywą dla samodzielnego gotowania jest zdrowy i naturalny catering świąteczny.

Jako polska firma powstała na bazie wieloletniej tradycji dokładamy wszelkich starań, aby nasz catering świątecznyW w Krakowie jak najlepiej wpisywał się w Twoje oczekiwania dotyczące domowych dań.

Catering Świąteczny GARMAŻONY to doskonały pomysł na:

  • wigilię firmową,
  • święta z rodziną,
  • imprezę sylwestrową,
  • świąteczne spotkanie z przyjaciółmi.

W naszej kuchni od lat królują tradycyjne przepisy i wysokiej jakości składniki. To sekret naszego cateringu, który smakuje zupełnie jak u mamy. Przygotowując wyroby garmażeryjne, zarówno te typowo świąteczne, jak i inne nie sięgamy po żadne substancje sztuczne. W składzie dań  GARMAŻONY nie znajdziesz ulepszaczy, uzdatniaczy, ani sztucznych konserwantów. Mamy tu za to pełen wachlarz składników, których nie mogło zabraknąć w domach naszych babć i mam tuż przed Świętami.

Catering na święta w krakowie

Ofertę cateringu świątecznego kierujemy do mieszkańców Krakowa i okolicy. Nasz catering to doskonały wybór do firmy i na wspólne świętowanie z rodziną. Oferowane potrawy gotujemy i przygotowujemy na zamówienie. Dzięki temu wiemy, że trafiające w Twoje ręce wyroby są zawsze świeże i smaczne. Zamówienia realizujemy we współpracy z profesjonalną firmą kurierską, która od lat specjalizuje się w transporcie żywności.

KRAKOWSKI CATERING ŚWIĄTECZNY

Mimo świetnego przygotowania logistycznego, okres przedświąteczny stawia przed nami liczne wyzwania, co może wpływać na wydłużenie czasu realizacji zamówień. Dlatego zachęcamy do składania ich z wyprzedzeniem. To pozwoli nam uniknąć ewentualnych opóźnień i stresu związanego z realizacją dostaw na przysłowiowy ostatni moment

Sprawdź co wyróżnia nasze produkty

Doświadczenie

Wiele lat tradycji i doświadczeń pozwala nam na przygotowanie wyśmienitych potraw

Zakład produkcyjny

Dysponujemy własnym zakładem produkcyjnym położonym w Garwolinie

Naturalne składniki

Wszystkie potrawy przygotowywane są z wyselekcjonowanych składników

K

Klienci
GARMAŻONY

nasze produkty można znaleźć na półkach licznych mniejszych i większych sklepów oraz sieci handlowych.

GARMAŻONY

masz pytania?