Catering Świąteczny Sopot

catering swiateczny sopot Tradycyjne polskie Święta celebrujemy przy suto zastawionym stole, na którym nie może zabraknąć barszczu, pierogów, grzybowej i oczywiście ryby. Wielkanoc kojarzy się  nam natomiast przede wszystkim z pisankami i dobrym domowym pasztetem.

GARMAŻONY to polska marka zbudowana na tradycji. Doskonale wiemy, jak ważne w celebracji Świąt jest odpowiednie jedzenie i takie właśnie przygotowujemy. W naszej kuchni królują wyłącznie świeże składniki i aromatyczne przyprawy. Nie używamy sztucznych uzdatniaczy, ulepszaczy, ani konserwantów. Dzięki temu oferowane wyroby garmażeryjne mogą się poszczycić bardzo dobrym składem i smakiem. Gotujemy na bazie tradycyjnych przepisów i receptur. Wybrane wyroby pasteryzujemy i wekujemy, aby przedłużyć ich termin przydatności do spożycia.

Nasz catering świąteczny w sopocie polecamy na:

  • wigilię firmową,
  • święta z rodziną,
  • imprezę sylwestrową,
  • świąteczne spotkanie z przyjaciółmi.

Catering Świąteczny Vege

Zależy nam na tym, żeby w tym szczególnym czasie każdy mógł się cieszyć smakiem swoich ulubionych świątecznych potraw. Dlatego obok standardowych wyrobów garmażeryjnych przygotowaliśmy szeroką ofertę wyrobów vege. Nasz catering wege przygotowujemy w oparciu o składniki pochodzenia roślinnego. Staramy się przy tym zachować smaki i aromaty jak najbardziej zbliżone do tradycyjnych świątecznych potraw. Oferowane dania wege pod względem składu idealnie wpisują się w założenia diety wegańskiej i wegetariańskiej.

Catering na święta W sopocie i okolicy

Ofertę cateringu świątecznego kierujemy do mieszkańców Sopotu i okolicy. Zamówienia realizujemy za pośrednictwem wyspecjalizowanej firmy kurierskiej, co gwarantuje bezpieczeństwo i terminowość dostaw. Nasze wyroby garmażeryjne dostarczamy do firm i osób prywatnych. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji.

Sopocki catering

Okres przedświąteczny charakteryzuje się zwiększoną liczbą zamówień, co może prowadzić do nieznacznego wydłużenia czasu oczekiwania na dostawę. Dlatego zachęcamy do wcześniejszego składania zamówień, nie czekaj tylko zamów nasz catering w sopocie!

Sprawdź co wyróżnia nasze produkty

Doświadczenie

Wiele lat tradycji i doświadczeń pozwala nam na przygotowanie wyśmienitych potraw

Zakład produkcyjny

Dysponujemy własnym zakładem produkcyjnym położonym w Garwolinie

Naturalne składniki

Wszystkie potrawy przygotowywane są z wyselekcjonowanych składników

K

Klienci
GARMAŻONY

nasze produkty można znaleźć na półkach licznych mniejszych i większych sklepów oraz sieci handlowych.

GARMAŻONY

masz pytania?