Catering Świąteczny: Warszawa

Catering świąteczny Warszawa Polacy celebrują swoje tradycje. W szczególności te związane z przygotowywaniem domowych posiłków. Nie powinien więc dziwić fakt, iż wielu z nas Święta kojarzą się przede wszystkim z jedzeniem. To domowe pierogi, zupa grzybowa, barszcz, ryby przygotowywane na dziesiątki różnych sposobów.

GARMAŻONY to polska marka spożywcza. Specjalizujemy się w naturalnych wyrobach garmażeryjnych, które przygotowujemy zgodnie z tradycyjnymi przepisami i recepturami. W naszej kuchni przed Świętami królują dokładnie te same składniki, które królowały w kuchniach naszych babć i mam. Gotujemy z pasją i dbamy o to, żeby nasza garmażerka w niczym nie ustępowała wyrobom domowym. Nie stosujemy sztucznych ulepszaczy ani konserwantów. Korzystamy wyłącznie z precyzyjnie wyselekcjonowanych składników, które pozyskujemy od sprawdzonych producentów i dostawców.

Nasz catering świąteczny w Warszawie proponujemy na:

  • wigilię firmową,
  • święta z rodziną,
  • imprezę sylwestrową,
  • świąteczne spotkanie z przyjaciółmi.

To co nas wyróżnia, to domowe receptury, wysokiej jakości składniki oraz estetyczne ekologiczne opakowanie. Dzięki temu wyroby garmażeryjne GARMAŻONY doskonale prezentują się na świątecznym stole i wspaniale smakują. Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą na dania vege. Catering vege przygotowujemy zgodnie z założeniami diety wegańskiej i wegetariańskiej, korzystamy wyłącznie ze składników i dodatków pochodzenia roślinnego.

Catering na święta Warszawa

Z propozycją skorzystania z cateringu świątecznego zwracamy się do mieszkańców Warszawy i okolicy. Nasze wyroby garmażeryjne stanowią doskonałe dopełnienie wigilii firmowej, jak również świętowania w gronie rodziny. Dostawy realizujemy przy współpracy z wyspecjalizowaną firmą kurierską, co gwarantuje bezpieczeństwo przewozu produktów spożywczych. Zachęcamy również do skorzystania z zakupów stacjonarnych u lokalnych dystrybutorów naszej garmażerki.

Warszawski catering na święta

Osoby zainteresowane złożeniem zamówienia online zachęcamy do składania zamówień z wyprzedzeniem. Okres świąteczny stawia przed nami liczne wyzwania, w związku z czym czas realizacji zamówień może być nieco dłuższy od standardowego.

Sprawdź co wyróżnia nasze produkty

Doświadczenie

Wiele lat tradycji i doświadczeń pozwala nam na przygotowanie wyśmienitych potraw

Zakład produkcyjny

Dysponujemy własnym zakładem produkcyjnym położonym w Garwolinie

Naturalne składniki

Wszystkie potrawy przygotowywane są z wyselekcjonowanych składników

K

Klienci
GARMAŻONY

nasze produkty można znaleźć na półkach licznych mniejszych i większych sklepów oraz sieci handlowych.

GARMAŻONY

masz pytania?