Wyroby garmażeryjne: Gdańsk

Wyroby garmażeryjne są powszechnie kojarzone z produktami, półproduktami i wyrobami kulinarnymi przeznaczonymi do szybkiego przygotowania lub bezpośredniego spożycia. Niestety popularne słoiki zawierają coraz większą ilość ulepszaczy i sztucznych substancji konserwujących, co wpływa na ich smak oraz wartości odżywcze.

GARMAŻONY to polski producent naturalnych wyrobów garmażeryjnych. Nasza garmażerka powstaje na bazie tradycyjnych receptur, precyzyjnie wyselekcjonowanych składników oraz najwyższej jakości przypraw. To pozwala nam przygotowywać dania, które wyróżniają się pod względem jakości. To wyroby, których terminy przydatności do spożycia uzyskujemy korzystając wyłącznie z tradycyjnych metod konserwacji żywności.

Nasza oferta obejmuje:

  • dania jednogarnkowe,
  • galarety,
  • kopytka i pierogi,
  • pasty,
  • pasztety i paszteciki,
  • sałatki,
  • zupy,
  • dania rybne.

Oferujemy również szeroki wybór dań vege, w ramach których staramy się łączyć tradycyjne receptury ze składnikami pochodzenia roślinnego i precyzyjnie wyselekcjonowanymi przyprawami. W rezultacie uzyskujemy dnia, obok których nie sposób przejść obojętnie. Potwierdzają to zarówno zwolennicy diety wege, jak i miłośnicy dań mięsnych, dla których nasza garmażerka vege stanowi atrakcyjną alternatywę i urozmaicenie codziennej diety.

Garmażerka z dostawą: Gdańsk i okolica

Wyroby garmażeryjne GARMAŻONY oferujemy z dostawą na terenie miasta Gdańsk i okolicy. Gotujemy na zamówienie, zawsze korzystając wyłącznie ze świeżych i aromatycznych składników. Dostawy realizujemy za pośrednictwem Kurier DPD FOOD, co stanowi gwarancję szybkiego i bezpiecznego dowozu zamówionych dań pod wskazany przez Ciebie adres. Dowozimy do domu, biura, prywatnych kwater wypoczynkowych. Nasza garmażerka to doskonały pomysł na szybkie i zdrowe jedzenie podczas wypoczynku nad polskim morzem.

Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszymi wyrobami, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania. 

Sprawdź co wyróżnia nasze produkty

Doświadczenie

Wiele lat tradycji i doświadczeń pozwala nam na przygotowanie wyśmienitych potraw

Zakład produkcyjny

Dysponujemy własnym zakładem produkcyjnym położonym w Garwolinie

Naturalne składniki

Wszystkie potrawy przygotowywane są z wyselekcjonowanych składników

K

Klienci
GARMAŻONY

nasze produkty można znaleźć na półkach licznych mniejszych i większych sklepów oraz sieci handlowych.

GARMAŻONY

masz pytania?