Wyroby garmażeryjne: Sopot

Oferując wyroby garmażeryjne staramy się dostarczać coś więcej niż wyroby kulinarne przeznaczone do szybkiego przygotowania lub bezpośredniego spożycia. Zależy nam na jakości, smaku i wartościach odżywczych oferowanych dań. Jednocześnie dokładamy wszelkich starań, aby działalność naszej firmy była przyjazna dla środowiska naturalnego i zgodna z założeniami ekologii. Stąd ekologiczne opakowania naszych produktów.

Garmażerka GARMAŻONY to szeroki wybór wysokiej jakości wyrobów kulinarnych, które przygotowujemy w oparciu o tradycyjne receptury, świeże składniki i wysokiej jakości przyprawy. Nie korzystamy ze sztucznych ulepszaczy, ani konserwantów. Wyroby garmażeryjne konserwujemy stosując tradycyjne sposoby, które nie wpływają ani na skład, ani na wartości odżywcze dań gotowych.

W sklepie GARMAŻONY znajdziesz m.in.:

  • dania jednogarnkowe,
  • galarety,
  • kopytka i pierogi,
  • pasty,
  • pasztety i paszteciki,
  • sałatki,
  • zupy,
  • dania rybne,
  • dania vege.

Garmażerka Vege to dania, do przygotowania których korzystamy wyłącznie ze składników pochodzenia roślinnego. Zaopatrujemy się w nie u sprawdzonych producentów i dostawców, którzy działają z poszanowaniem środowiska naturalnego i dobrostanu zwierząt. Obok tradycyjnych receptur prezentujemy również nowe, atrakcyjne połączenia składników, które są prawdziwą rewolucją na talerzu.

Garmażerka z dowozem: Sopot i okolica

Jesteśmy firmą działającą lokalnie w wybranych ośrodkach miejskich na terenie całego kraju. Jedną z lokalizacji, którą obsługujemy jest Sopot. Wyroby garmażeryjne na terenie Sopotu dostarczamy we współpracy z firmą kurierską DPD FOOD. To gwarancja zapewnienia odpowiednich warunków transportu i dostawy żywności, co przekłada się na zachowanie wysokich walorów smakowych dostarczanych dań. Nasze wyroby dostarczamy do domu, biura, firmy. Jesteśmy pod tym względem bardzo elastyczni, jednocześnie pilnując krótkich terminów realizacji zamówień i dostaw.

Osoby zainteresowane złożeniem zamówienia w sklepie GARMAŻONY zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu.

Sprawdź co wyróżnia nasze produkty

Doświadczenie

Wiele lat tradycji i doświadczeń pozwala nam na przygotowanie wyśmienitych potraw

Zakład produkcyjny

Dysponujemy własnym zakładem produkcyjnym położonym w Garwolinie

Naturalne składniki

Wszystkie potrawy przygotowywane są z wyselekcjonowanych składników

K

Klienci
GARMAŻONY

nasze produkty można znaleźć na półkach licznych mniejszych i większych sklepów oraz sieci handlowych.

GARMAŻONY

masz pytania?