Wyroby garmażeryjne: Trójmiasto

Garmażerka kojarzy się przede wszystkim z wyrobami kulinarnymi przeznaczonymi do szybkiego przygotowania lub bezpośredniego spożycia. Ta definicja obejmuje wyroby warzywne, rybne, mięsne i mączne, a także dania jednogarnkowe oferowane w słoikach. I tak można by scharakteryzować naszą ofertę, gdyby nie to, że wyroby garmażeryjne GARMAŻONY powstają w sposób tradycyjny, bez sztucznych polepszaczy smaku i substancji konserwujących. Gotujemy w oparciu o precyzyjnie wyselekcjonowane składniki wiadomego pochodzenia, a także świeże i aromatyczne przyprawy. To pozwala nam tworzyć tradycyjne, jak i oryginalne kompozycje smakowe, które zamykamy w ekologicznych i przyjaznych dla Ciebie opakowaniach.

Oferta GARMAŻONY obejmuje:

  • dania jednogarnkowe,
  • galarety,
  • kopytka i pierogi,
  • pasty,
  • pasztety i paszteciki,
  • sałatki,
  • zupy,
  • dania rybne,
  • dania vege.

Przygotowując nasze dania dokładamy wszelkich starań, aby jak najwierniej odwzorowywać tradycyjne smaki garmażerki, którą pamiętasz z dzieciństwa. Jednocześnie nie stronimy od nowych, inspirujących połączeń. Oryginalne i smaczne receptury wzbogacają naszą ofertę dań vege, które przygotowujemy wyłącznie ze składników pochodzenia roślinnego. Pozyskujemy je od sprawdzonych producentów i dostawców. Dzięki transparentnemu składowi garmażerka vege doskonale wpisują się w założenia diety wegetariańskiej i weganizmu. Oferowane dania są przy tym tym bardzo smaczne i pożywne.

Garmażerka z dowozem: Trójmiasto i okolica

Działamy na terenie Trójmiasta realizując zamówienia w Gdańsku, Sopocie i Gdyni. Wyroby garmażeryjne dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD FOOD, co stanowi gwarancję zapewnienia optymalnych warunków transportu wyrobów spożywczych oraz ich szybkiej dostawy pod wskazany adres.

Osoby zainteresowane złożeniem zamówienia na wyroby garmażeryjne zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszymi produktami, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.

Sprawdź co wyróżnia nasze produkty

Doświadczenie

Wiele lat tradycji i doświadczeń pozwala nam na przygotowanie wyśmienitych potraw

Zakład produkcyjny

Dysponujemy własnym zakładem produkcyjnym położonym w Garwolinie

Naturalne składniki

Wszystkie potrawy przygotowywane są z wyselekcjonowanych składników

K

Klienci
GARMAŻONY

nasze produkty można znaleźć na półkach licznych mniejszych i większych sklepów oraz sieci handlowych.

GARMAŻONY

masz pytania?