Wyroby garmażeryjne: Warszawa

Oferta wyrobów garmażeryjnych marki GARMAŻONY obejmuje szeroki wybór produktów, półproduktów oraz wysokiej jakości wyrobów kulinarnych przeznaczonych do szybkiego przygotowania lub bezpośredniego spożycia. To m.in.:

  • dania jednogarnkowe,
  • galarety,
  • kopytka i pierogi,
  • pasty,
  • pasztety i paszteciki,
  • sałatki,
  • zupy,
  • dania rybne.

Zachęcamy również do zapoznania się z naszymi daniami vege. Garmażerka Vege to atrakcyjna oferta dań kierowanych do osób przestrzegających założeń diety wegetariańskiej i wegańskiej. Nasze wyroby przygotowujemy w oparciu o precyzyjnie wyselekcjonowane składniki pochodzenia roślinnego. Kierujemy się przy tym zarówno tradycyjnymi, jak i innowacyjnymi recepturami. To pozwala nam tworzyć dania, które nie tylko charakteryzują się bogactwem składników odżywczych, ale przede wszystkim wyjątkowym smakiem.

W naszych recepturach nie korzystamy ze sztucznych składników, ulepszaczy smaku, konserwantów. Bazujemy na tradycyjnej, naturalnej kuchni, którą znamy z naszego dzieciństwa. Wyroby garmażeryjne konserwujemy korzystając z tradycyjnych metod, dzięki którym wybrane dania – przede wszystkim słoiki – możesz przechowywać naprawdę długo i zawsze mieć pod ręką zdrowe i smaczne danie, które będzie gotowe do zjedzenia w dosłownie kilka chwil.

Garmażerka z dostawą lub stacjonarnie: Warszawa

Nasze produkty można znaleźć na półkach licznych mniejszych i większych sklepów oraz sieci handlowych w Warszawie. Oferujemy również wyroby garmażeryjne z dostawą na terenie miasta Warszawa i okolicy. Dostawy realizujemy przy współpracy z doświadczoną firmą kurierską wyspecjalizowaną w transporcie żywności. To gwarancja tego, że żywność jest przechowywana i transportowana w odpowiednich warunkach, dzięki którym zachowuje swoje walory smakowe, przyjemną dla podniebienia konsystencję i świeży aromat.

Osoby zainteresowane wyborem wyrobów garmażeryjnych GARMAŻONY zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Jeśli zależy Ci na szybkim zakupie zapraszamy do punktów dystrybucji stacjonarnej, w których nasza garmażerka jest dostępna od ręki.

Sprawdź co wyróżnia nasze produkty

Doświadczenie

Wiele lat tradycji i doświadczeń pozwala nam na przygotowanie wyśmienitych potraw

Zakład produkcyjny

Dysponujemy własnym zakładem produkcyjnym położonym w Garwolinie

Naturalne składniki

Wszystkie potrawy przygotowywane są z wyselekcjonowanych składników

K

Klienci
GARMAŻONY

nasze produkty można znaleźć na półkach licznych mniejszych i większych sklepów oraz sieci handlowych.

GARMAŻONY

masz pytania?