Wyroby garmażeryjne: Kraków

Wyroby garmażeryjne to szeroki wachlarz dań przeznaczonych do bezpośredniego spożycia. Znajdziesz tu zarówno sałatki, jak i dania jednogarnkowe. To potrawy charakteryzujące się tradycyjnym smakiem, który większość z nas pamięta z domu rodzinnego. Garmażerka zawsze pozwalała na przygotowanie szybkich, smacznych i pożywnych posiłków dla całej rodziny.

W czasach, kiedy coraz mniej czasu mamy ma gotowanie marka GARMAŻONY oferuje tradycyjne dania przygotowane z naturalnych składników. W naszych wyrobach garmażeryjnych nie korzystamy ze sztucznych ulepszaczy i konserwantów. Dania gotowe konserwujemy stosując tradycyjne metody konserwacji żywności. Większość dań zamawianych w naszym sklepie online przygotowujemy na bieżąco i dostarczamy specjalistycznym transportem spożywczym. Dzięki temu mamy pewność, że nasi Klienci otrzymują wyłącznie to, co najlepsze.

W ofercie garmażerki GARMAŻONY znajdziesz m.in.:

  • dania jednogarnkowe,
  • galarety,
  • kopytka i pierogi,
  • pasty,
  • pasztety i paszteciki,
  • sałatki,
  • zupy,
  • dania rybne.

Garmażerka Vege

Wydawać by się mogło, że garmażerka to przede wszystkim przetwory mięsne i dania bazujące na składniach pochodzenia zwierzęcego. Jako producent wysokiej jakości wyrobów garmażeryjnych vege  prezentujemy nowe oblicze garmażerki. To dania, które przygotowujemy wyłącznie ze składników pochodzenia roślinnego. Połączenie tych składników z tradycyjnymi recepturami oraz precyzyjnie wyselekcjonowanymi przyprawami pozwala nam dostarczać wyroby cechujące się ponadprzeciętnymi walorami smakowymi. To dania, obok których nie sposób przejść obojętnie.  

Garmażerka z dostawą: Kraków i okolica

Specjalizujemy się w lokalnych dostawach wyrobów garmażeryjnych. Jedną z lokalizacji, w których działamy jest Kraków. Współpracujemy z kurierem DPD FOOD. To zapewnia szybką i bezpieczną dostawę dań na terenie całego miasta i okolicy. Dania gotowe możemy dostarczyć do Twojego domu, pracy lub dowolnego innego miejsca w Krakowie.

Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą na garmażerkę, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania. 

 

Sprawdź co wyróżnia nasze produkty

Doświadczenie

Wiele lat tradycji i doświadczeń pozwala nam na przygotowanie wyśmienitych potraw

Zakład produkcyjny

Dysponujemy własnym zakładem produkcyjnym położonym w Garwolinie

Naturalne składniki

Wszystkie potrawy przygotowywane są z wyselekcjonowanych składników

K

Klienci
GARMAŻONY

nasze produkty można znaleźć na półkach licznych mniejszych i większych sklepów oraz sieci handlowych.

GARMAŻONY

masz pytania?