Tradycyjny Catering Świąteczny

Każdy z nas kojarzy Święta z określonym wachlarzem smaków i aromatów. Częstym gościem na świątecznym stole jest domowy pasztet. Trudno wyobrazić sobie Święta bez tradycyjnych pierogów czy domowych pasztecików do barszczu… Niestety coraz częściej rezygnujemy z przygotowywania świątecznych potraw lub ograniczamy się do przyrządzenia wyłącznie tych najważniejszych. Powodem może być brak czasu lub fakt, iż nikt nigdy nie przekazał nam rodzinnych przepisów…

GARMAŻONY to polski producent wyrobów garmażeryjnych, dań do szybkiego przygotowania i wyrobów bezpośrednio gotowych do spożycia. Naszym celem jest dostarczanie wysokiej jakości wyrobów kulinarnych, których smak przywodzi na myśl domową kuchnię naszych mam i babć. Gotujemy w oparciu o tradycyjne receptury i naturalne składniki, które pozyskujemy od sprawdzonych producentów i dostawców. To przekłada się na wysokie walory oferowanych dań gotowych, które na rynku produktów spożywczych wyróżnia transparentny skład i w pełni ekologiczne opakowanie.

Nasz catering na Święta to szeroki wybór dań tradycyjnych i dań vege, które dostarczymy do Twojego domu lub firmy. Ufamy, że nasze wyroby garmażeryjne ułatwią przygotowanie poczęstunku dla całej rodziny, jednocześnie umożliwiając Wam cieszenie się smakiem domowych potraw.

Zamów Catering na Święta!

Przygotowanie tradycyjnych świątecznych potraw wymaga czasu, którego z roku na rok mamy coraz mniej. Zależy nam na tym, żebyś ten szczególny okres Świąt mógł spędzić w gronie najbliższych, bez kulinarnych zobowiązań. Dlatego oferujemy tradycyjny catering świąteczny. Nasz catering na święta to wyroby garmażeryjne przygotowane w oparciu o domowe receptury. Ich smak, aromat i prezencja z pewnością przyjemnie Cię zaskoczą. Nie rozczaruje Cię również ich skład. W naszych recepturach wykorzystujemy wyłącznie naturalne i ekologiczne składniki, bez sztucznych dodatków i konserwantów. O możliwości długiego przechowywania wybranych wyrobów decydują tradycyjne sposoby konserwacji.

 

Zamówienia realizujemy na terenie wybranych ośrodków miejskich – Warszawy, Krakowa, Łodzi, Poznania i Trójmiasta (Gdańsk, Gdynia, Sopot). Po szczegółowe informacje dotyczące dostawy zapraszamy tutaj. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji. Ze względu na duże zainteresowanie, jakim cieszy się catering świąteczny zachęcamy do składania zamówień z wyprzedzeniem. Będą one realizowane w taki sposób, aby świeże i aromatyczne dnia dotarły do Was w odpowiednim czasie przed Świętami. Zachęcamy również do zapoznania się listą lokalnych dystrybutorów naszej garmażerki. Tutaj wyroby garmażeryjne GARMAŻONY dostępne są od ręki!

 

Sprawdź co wyróżnia nasze produkty

Doświadczenie

Wiele lat tradycji i doświadczeń pozwala nam na przygotowanie wyśmienitych potraw

Zakład produkcyjny

Dysponujemy własnym zakładem produkcyjnym położonym w Garwolinie

Naturalne składniki

Wszystkie potrawy przygotowywane są z wyselekcjonowanych składników

K

Klienci
GARMAŻONY

nasze produkty można znaleźć na półkach licznych mniejszych i większych sklepów oraz sieci handlowych.

GARMAŻONY

masz pytania?