Catering Świąteczny: Gdańsk

Catering świąteczny Gdańsk Święta większości z nas kojarzą się z pierogami…, barszczem, pasztetem – całą gamą dań, których przygotowanie wymaga czasu. Jako  marka wyspecjalizowana w przygotowywaniu tradycyjnych wyrobów garmażeryjnych oferujemy catering świąteczny, w ramach którego dostarczamy domowe jedzenie przygotowane z najlepszych składników. Tradycyjne receptury, aromatyczne przyprawy i transparentny skład naszych wyrobów sprawiają, że GARMAŻONY jest jednym z czołowych lokalnych dostawców cateringu świątecznego w Gdańsku.

Korzystając z oferty naszego sklepu internetowego możesz zamówić dania do szybkiego przygotowania oraz dania bezpośrednio gotowe do spożycia. Znajdziesz tu tradycyjne propozycje kuchni polskiej, do przygotowania których nie użyliśmy sztucznych ulepszaczy, ani konserwantów. Dzięki temu nasz catering świąteczny jest naturalnie smaczny i zdrowy, zupełnie jak dania, które przed Świętami przygotowywały nasze babcie i mamy.

Gdański catering świąteczny to doskonały wybór na:

  • wigilię firmową,
  • święta z rodziną,
  • imprezę sylwestrową.

Obok tradycyjnych wyrobów garmażeryjnych w tym szczególnym czasie polecamy również dania vege. Dania vege przygotowujemy wyłącznie ze składników pochodzenia roślinnego, dzięki czemu idealnie wpisują się w założenia diety wegetariańskiej i wegańskiej.

Catering na święta w Gdańsku

Zamówienia na catering świąteczny realizujemy na terenie wybranych ośrodków miejskich. Jednym z nich jest Gdańsk. Współpracujemy z wyspecjalizowaną firmą kurierską, która zapewnia optymalne warunki do transportu żywności, jednocześnie dbając o terminową dostawę cateringu na terenie całego miasta Gdańśk i okolicy.

Gdański catering na święta!

Nasz catering świąteczny W gdańsku to doskonały wybór do firmy i na wspólne świętowanie z rodziną. Okres przedświąteczny stawia przed nami liczne wyzwania, co może skutkować wydłużeniem czasu realizacji zamówień. Dlatego wszystkich zainteresowanych zachęcamy do wcześniejszego składania zamówień. Ze swojej strony zapewniamy ich realizację i dostawę w dogodnych terminach.

Sprawdź co wyróżnia nasze produkty

Doświadczenie

Wiele lat tradycji i doświadczeń pozwala nam na przygotowanie wyśmienitych potraw

Zakład produkcyjny

Dysponujemy własnym zakładem produkcyjnym położonym w Garwolinie

Naturalne składniki

Wszystkie potrawy przygotowywane są z wyselekcjonowanych składników

K

Klienci
GARMAŻONY

nasze produkty można znaleźć na półkach licznych mniejszych i większych sklepów oraz sieci handlowych.

GARMAŻONY

masz pytania?