Catering Świąteczny: Poznań

Catering świąteczny Poznań Atmosferę Świąt w domu budują charakterystyczne zapachy dobiegające z kuchni. To aromat pierniczków, zapach towarzyszący przygotowywaniu farszu do pierogów, barszczu… Świąteczny catering w Poznaniu to doskonały sposób na to, żeby w domu zapanowała atmosfera Świąt nawet wówczas, gdy nie masz czasu na przygotowywanie tradycyjnych dań i przetworów.

Nasze wyroby garmażeryjne przygotowujemy w oparciu o tradycyjne receptury i przepisy. Korzystamy wyłącznie z wysokiej jakości składników, które pozyskujemy od sprawdzonych producentów i dostawców. Ich wybór to gwarancja smaku i aromatu oferowanych wyrobów. Sprawdzone przepisy, wysokiej jakości składniki, aromatyczne przyprawy i transparentny skład przekładają się na domowy charakter oferowanych dań. W naszej kuchni nie korzystamy z ulepszaczy i uzdatniaczy, sztucznych konserwantów, ani barwników. Stawiamy na jakość i świeżość produktów oraz ich harmonijne połączenie. Do konserwacji dań jednogarnkowych wykorzystujemy naturalne metody.

Catering świąteczny GARMAŻONY to doskonały pomysł na:

  • wigilię firmową,
  • święta z rodziną,
  • imprezę sylwestrową,
  • świąteczne spotkanie z przyjaciółmi.

Ofertę dań garmażeryjnych na Święta uzupełniają dania vege. Opcje wege przygotowujemy wyłącznie ze składników pochodzenia roślinnego, co pozwala nam bezkompromisową realizację założeń diety wegetariańskiej i wegańskiej.

Catering na święta w Poznaniu

Ofertę cateringu świątecznego kierujemy do mieszkańców Poznania i okolicy. Realizujemy zamówienia firmowe i indywidualne dostarczając dedykowane wyroby garmażeryjne na wigilie pracownicze, świąteczne spotkania i celebracje w rodzinnym gronie. Dostawy na terenie miasta Poznań realizujemy przy współpracy z wyspecjalizowaną firmą kurierską. To gwarantuje bezpieczeństwo transportu, przy jednoczesnej możliwości ograniczenia czasu dostawy do absolutnego minimum.

Poznański świąteczny catering

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą świątecznego cateringu w Poznaniu. Jednocześnie, ze względu na duże zainteresowanie naszymi wyrobami świątecznymi zachęcamy do składania zamówień na catering z wyprzedzeniem

Sprawdź co wyróżnia nasze produkty

Doświadczenie

Wiele lat tradycji i doświadczeń pozwala nam na przygotowanie wyśmienitych potraw

Zakład produkcyjny

Dysponujemy własnym zakładem produkcyjnym położonym w Garwolinie

Naturalne składniki

Wszystkie potrawy przygotowywane są z wyselekcjonowanych składników

K

Klienci
GARMAŻONY

nasze produkty można znaleźć na półkach licznych mniejszych i większych sklepów oraz sieci handlowych.

GARMAŻONY

masz pytania?