Catering Świąteczny: Łódź

Catering świąteczny Łódź Polska tradycja przywiązuje bardzo dużą wagę do potraw świątecznych. Nasze menu Bożonarodzeniowe i Wielkanocne różni się od dań, które serwujemy w pozostałych okresach w roku. Większość z nas nie wyobraża sobie Świąt bez pierogów, barszczu lub grzybowej, pasztetu, ryby przygotowywanej na wiele sposobów…

Taki jest właśnie nasz catering świąteczny W ŁODZI. To wyroby garmażeryjne, które przygotowujemy z myślą o domowym charakterze Świąt. Niezależnie od tego, czy spędzasz Święta w domu z rodziną, czy też na wyjeździe domowy catering świąteczny sprawi, że poczujesz magię tego okresu. Polecamy się na:

  • wigilię firmową,
  • święta z rodziną,
  • imprezę sylwestrową,
  • świąteczne spotkanie z przyjaciółmi.

Jesteśmy polską marką, która powstała z pasji do domowej kuchni. Gotujemy w oparciu o tradycyjne receptury i przepisy. Korzystamy wyłącznie z wysokiej jakości składników, świeżych i aromatycznych przypraw i dodatków. Nasza garmażerka cechuje się transparentnym i prostym składem. Nie znajdziesz tu sztucznych substancji poprawiających smak czy kolor, ani sztucznych konserwantów. Gotujemy na zamówienie. Dania jednogarnkowe konserwujemy wekując i pasteryzując. Catering świąteczny W ŁODZI dostarczamy w eleganckich ekologicznych opakowaniach, dzięki czemu wyroby garmażeryjne nie tylko doskonale smakują, ale równie fantastycznie prezentują się na świątecznym stole.

Catering na święta w łodzi

Ofertę cateringu świątecznego kierujemy do mieszkańców miasta Łódź i okolicy. Nasze wyroby to doskonałe dopełnienie świątecznego stołu, zarówno podczas spotkań pracowniczych, jak i świętowania z rodziną. Dostawy realizujemy przy współpracy z profesjonalną firmą kurierską wyspecjalizowaną w transporcie żywności i produktów spożywczych. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji.

Łódzki świąteczny catering

Osoby zainteresowane zamówieniem cateringu świątecznego zachęcamy do składania zamówień z wyprzedzeniem. Okres świąteczny stawia przed nami liczne wyzwania, w związku z czym czas realizacji zamówień może być nieco dłuższy od standardowego.

Sprawdź co wyróżnia nasze produkty

Doświadczenie

Wiele lat tradycji i doświadczeń pozwala nam na przygotowanie wyśmienitych potraw

Zakład produkcyjny

Dysponujemy własnym zakładem produkcyjnym położonym w Garwolinie

Naturalne składniki

Wszystkie potrawy przygotowywane są z wyselekcjonowanych składników

K

Klienci
GARMAŻONY

nasze produkty można znaleźć na półkach licznych mniejszych i większych sklepów oraz sieci handlowych.

GARMAŻONY

masz pytania?