Catering Świąteczny: Trójmiasto

Catering świąteczny Trójmiasto Przedświąteczna rzeczywistość znacząco odbiega od obrazków, które pokazują nam reklamy… Potrawy świąteczne nie przygotowują się same, a dzieci nie zawsze chętnie pomagają w kuchni. To wszystko sprawia, że przygotowanie tradycyjnych świąt kosztuje nas sporo czasu, energii i nerwów.

GARMAŻONY to marka, która powstała z tradycji i zamiłowania do smacznego, zdrowego jedzenia. Wyspecjalizowaliśmy się w garmażerce. Oferujemy wyroby kulinarne przeznaczone do szybkiego przygotowania lub bezpośredniego spożycia. Ważne miejsce w naszej ofercie zajmują tradycyjne dania domowe, które stanowią idealne dopełnienie świątecznego stołu. Oferujemy m.in. pierogi, pasztety, dania rybne.

Nasz catering świąteczny w trójmieście polecamy na:

  • wigilię firmową,
  • święta z rodziną,
  • imprezę sylwestrową,
  • świąteczne spotkanie z przyjaciółmi.

To szeroki wachlarz potraw, wokół których z łatwością zbudujesz atmosferę świątecznego stołu bez długich godzin spędzonych w kuchni. Pracujemy z tradycyjnymi przepisami i recepturami. Korzystamy wyłącznie ze świeżych i aromatycznych składników, w które zaopatrujemy się u sprawdzonych producentów i dostawców. W naszych wyrobach nie znajdziesz sztucznych barwników, substancji poprawiających smak czy kolor, ani sztucznych konserwantów. Transparentny skład, tradycyjny smak i estetyczne ekologiczne opakowanie – to cechy, jakimi charakteryzuje się catering świąteczny w trójmieście GARMAŻONY.

Catering na święta W trójmieście

Ofertę na catering świąteczny kierujemy do mieszkańców Trójmiasta i okolicy. Nasze wyroby to doskonały wybór na wigilie firmowe oraz wspólne święta z rodziną. Zamówienia realizujemy za pośrednictwem profesjonalnej firmy kurierskiej wyspecjalizowanej w dostawach żywności i produktów spożywczych. To stanowi gwarancję bezpiecznej i terminowej dostawy na terenie Gdyni, Gdańska i Sopotu.

Trójmiejski catering świąteczny!

Posiadamy bogate doświadczenie i nowoczesne zaplecze sprzętowe. Mimo to, okres przedświąteczny bywa dla nas wyzwaniem, co może przekładać się na dłuższy czas realizacji zamówień. Aby uniknąć niepotrzebnego stresu zachęcamy do wcześniejszego składania zamówień.

Sprawdź co wyróżnia nasze produkty

Doświadczenie

Wiele lat tradycji i doświadczeń pozwala nam na przygotowanie wyśmienitych potraw

Zakład produkcyjny

Dysponujemy własnym zakładem produkcyjnym położonym w Garwolinie

Naturalne składniki

Wszystkie potrawy przygotowywane są z wyselekcjonowanych składników

K

Klienci
GARMAŻONY

nasze produkty można znaleźć na półkach licznych mniejszych i większych sklepów oraz sieci handlowych.

GARMAŻONY

masz pytania?